موشن گرافیک و تیزر (گرافیک متحرک)

گرافیک متحرک امروزه به عنوان بخش مهمی در دیجیتال مارکتینگ مطرح است. چرا که ویدئو به دلیل ساختار خاصی که دارد بسیار مورد اقبال مخاطبان واقع می شود. این ساختار خاص همراه با قدرت مانور بالا در تولید رسانه کاری کرده که امروزه بیش از 90 درصد ترافیک دنیا ویدئو باشد.

خب در این شرایط می توان به راحتی فهمید که کسب و کار نوپا یا محصول خاصی یا حتی کار تبلیغاتی یا فرهنگی آموزشی موفق است که از این فاکتور مهم را به خوبی استفاده کرده باشد.

و اما روش انجام کار

با توجه به اینکه ما در محل شما نیستیم، تا دیتای اولیه را فراهم کنیم این بخش از کار بر عهده شماست. ابتدا باید مواد اولیه تیزر را آرم PNG، صوت تیزر، و تصاویر یا ویدئو هایی که مایلید در تیزر استفاده شود را آماده می کنید.

البته برخی موارد ممکن است فراهم آوردنش کمی زمانبر باشد. مثلا صوت تیزر، ممکن است مشکل باشد تا یک نریتور خوب برای خواندن متن پیدا کنید، که برای حل این مشکل می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید، لذا نگران نباشید.

بعد از اینکه فایل های مورد نیاز آماده شد باید از طریق فرم برآورد پروژه در حساب کاربری جزئیات پروژه رو به سیستم ارسال کنید و کارشناسان ما بعد از بررسی پروژه شما، بهترین طراح و سبک طراحی را به شما پیشنهاد می دهند. و برخی نمونه های مشابه را می فرستند.

در این مرحله شما یک مورد را انتخاب می کنید و فایل نهایی مطابق با سلیقه شما یعنی مشابه نمونه تایید شده شما خواهد بود.

بعد از هماهنگی مبلغ و زمان با شما چنانچه مورد تایید شما باشد نصف مبلغ برآورد شده را پرداخت می کنید. و منتظر می مانید تا نسخه اولیه آماده شود.

پس از گذشت زمان مقرر نسخه پیش تولید برای شما ارسال می گردد و در این  مرحله شما می توانید. تغییرات اصلی را در طرح اعمال کنید.

نسخه پیش تولید یک هارمونی کلی از ویدئوی شما به شما نشان می دهد به نحوی که فضای کلی ویدئوی نهایی را قبل از پیاده سازی جزئیات می بینید.

در این مرحله شما می توانید طرح انتخابی را دچار تغییرات کلی در اجرا بکنید و حتی قالب انتخابی خود را تا یک بار دیگر تغییر بدهید. اما بعد از تایید این مرحله تغییرات کلی در قالب بندی ویدئو انجام نخواهد شد.

بعد از اینکه پیش تولید را تایید کردید. طراح جزئیات تکمیلی ویدئو را آماده می کند و سپس یک نسخه از آن را برای شما می فرستد.

در این مرحله شما باید درباره جزئیات نظر بدهید مثلا اندازه متون یا موسیقی متن و …

بعد از اینکه این نسخه را تایید کردید مابقی هزینه را پرداخت می کنید و نسخه نهایی برای شما ارسال می شود.

نمونه کارهای ما بیانگر کیفیت تولیدات ما هستند